Zmysłowa podróż

Calvin Klein odniósł swój pierwszy sukces w latach 80-tych wraz z uruchomieniem pierwszej linii dżinsów, które to były sygnowane jego imieniem. Marka oferuje również perfumy, które są rozpoznawalne nie tylko dzięki ich niezapomnianym kompozycjom zapachowym, ale także dzięki doskonałemu designowi. Od końca lat 70-tych perfumy Calvin Klein zachwycają duchem dekady, w której zostały wydane. Zapachy tworzone są we współpracy z czołowymi perfumiarzami na całym świecie, zachowując cechy charakterystyczne dla wszystkich produktów tej marki ? czystość linii i prosty styl.

 

Sukces Euphorii

Perfumy Calvin Klein Euphoria stały się hitem roku 2005, kiedy to zostały wprowadzone na rynek.

Euphoria perfumy dla kobiet otrzymał prestiżową nagrodę FiFi w 2006 roku, w kategorii najlepszych luksusowych perfum. Oprócz zapachu przykuwa uwagę charakterystyczny kształt flakonu przywodzący na myśl kwiat orchidei w pełnym rozkwicie.

 

Całkowita euforia dzięki Euphorii

Zapach Calvin Klein można by krótko opisać: Euphoria perfumy porywające kobietę w podróż, podczas której zapomina ona o wszelkich granicach. Euphoria, zainspirowana nowym wymiarem wolności, opowiada o życiu pełnym intrygujących marzeń.

Na początku olśniewa soczysty zapach granatu, dający poczucie lekkości i świeżości. Jednak do całkowitej euforii doprowadza zniewalająca woń czarnej orchidei i kwiatu lotosu wsparta mahoniowo-bursztynowym akordem.

Euphoria czaruje zmysłowym i wyrazistym zapachem energiczne i pewne siebie kobiety.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *