Zapach Morza Śródziemnego

Marka Versace

Gianni Versace, z pochodzenia Włoch, swoją markę zaprezentował światu w 1978 roku. Szybko stał się znaną i charyzmatyczną osobowością, wykraczającą poza ramy mody. Ubierał, ozdabiał i perfumował większość gwiazd showbiznesu. Versace twierdził, że sztuka i moda przenikają się wzajemnie, stąd jego odważne projekty określane niekiedy jako rodzaj ekshibicjonizmu. Projektował także apartamenty, elementy wyposażenia wnętrz, przedmioty codziennego użytku i porcelanę. Versace perfumy męskie sygnowane swoim imieniem -„Gianni Versace” wprowadził na rynek w 1981 roku.

 

Mężczyzna pachnący Pour Homme

Klasyczne, a zarazem nowoczesne perfumy Pour Homme, osobliwe i pełne spontaniczności, inspirowane są okolicami Morza Śródziemnego. Marka Versace perfumy męskie o tym zapachu proponuje mężczyznom charyzmatycznym, pewnym siebie i przedsiębiorczym, potrafiącym żyć w pełnej harmonii z przyrodą.

Perfumy Versace z początku otwierają się ciepłymi, egzotycznymi tonami bergamoty i nerolu. Pulsujące tony karaibskiej cytryny wraz z liśćmi i kwiatami gorzkiej pomarańczy przypominają zapach śródziemnomorskich owoców. Kwiatowe serce zapachu Versace Pour Homme łączy zieloną szałwię z bogatymi i aromatycznymi kwiatami hiacyntu oraz pelargonii. Zapach pomysłowo dopełnia męska podstawa, w której skrywają się tajemnicze drzewne tony, cedr, ambra, fasola tonka i piżmo.

Perfumy Versace Pour Homme są niezastąpionym zapachem dla atrakcyjnego mężczyzny, który doskonale wie czego chce.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *