Mężczyźni – pasjonaci emocjonujących wrażeń

W latach 70? i 80? firma Calvin Klein projektowała głównie odzież dżinsową. Z czasem w asortymencie zaczęły pojawiać się rzeczy sportowe, klasyczne marynarki oraz damska i męska bielizna. Sam producent szybko przedarł się do elity nowojorskiej mody i został okrzyknięty nowym Yves Saint Laurentem. Obecnie uwaga firmy Calvin Klein skoncentrowana jest na kosmetykach, zwłaszcza perfumach.

 

Fascynujący zapach euforii

Perfumy Euphoria Men to opowieść o spełniających się marzeniach, najbardziej ukrytych pragnieniach o wolności, przestrzeni i pasjonującym życiu bez ograniczeń wyrażona za pomocą intensywnych nut współgrających ze sobą w perfekcyjnej harmonii. Euphoria perfumy dla mężczyzn, to niezapomniany koktajl emocji w postaci schłodzonych akordów Sudachi, mieszanki pieprzu i rozgrzewającego imbiru zbalansowanych kroplą deszczu łagodnie opadającą na świeże liście cedru, czarnej bazylii i aromatycznej szałwii. Podstawa zapachu została wzbogacona nutami brazylijskiej sekwoi, paczulą i notatkami ambry.

 

Euphoria, perfumy mężczyzny sukcesu

Euphoria Men to zapach dedykowany mężczyźnie potrafiącemu odnosić spektakularne sukcesy na każdej płaszczyźnie życia. Ambitny, działający pod wpływem impulsu mężczyzna, podążający za swoim niezawodnym instynktem zdobywcy ? to cechy adresata tych perfum. Kierując się odwagą, przejmuje on inicjatywę, aby zaimponować wymarzonej kobiecie, a jego szarmanckie zachowanie budzi prawdziwie zmysłową euforię u płci przeciwnej.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *