Akcent pewności siebie

Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać marki Calvin Klein. Legendarna, ikoniczna, kultowa – tak można w skrócie opisać tę markę.

 

Firma Calvin Klein

Produkty sygnowane logo Calvin Klein cieszą się uznaniem i szacunkiem na całym świecie, od dawna dyktują kierunki w światowej modzie, wyznaczają standardy i stają się niedoścignionym wzorem dla innych firm. Najbardziej rozpoznawalne towary to kultowe jeansy, stylowe płaszcze oraz oryginalne i luksusowe dodatki takie jak apaszki, okulary, paski i buty z eksponowanym logo.

Teraz producent mocno koncentruje się na linii kosmetyków, zwłaszcza perfum.

 

Doskonały gentleman

Perfumy Euphoria Men Intense nawiązują do poprzedniego zapachu Calvin Klein Euphoria perfumy dla mężczyzn. Intense Euphoria są jednak o wiele mocniejsze, bardziej orientalne i tajemnicze.

Tchną młodością i dojrzałością połączonymi ze szlachetną męską siłą, potrafią zmienić każdego mężczyznę w doskonałego gentlemana.

Ten fantastyczny zapach rozpoczyna się cytrusową nutą sudachi, delikatną nutą deszczu oraz aromatem pieprzu i imbiru. Stopniowo zamienia się w młodzieńczy aromat liści cedrowych, szałwii oraz wetywerii, a pod koniec króluje w nim aromat orientu – paczula, mirta oraz laudanum. Perfumy Calvin Klein Euphoria Men Intense wywołują prawdziwie upojną atmosferę zakazanej tajemnicy.

Można powiedzieć, że Intense Euphoria perfumy, które przyciągają i uwodzą kobiety ukazują tajemną stronę mężczyzn i ich magnetyzm, sprawiają, że czują się pożądani i pewni siebie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *